Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Saç Bakım & Şekillendirme » Saç Şekillendirme » Saç Düzleştiricisi

Diamond’s Saç Bakım Brezilya Keratini 1000 ml

:
100.00TL
KDV Dahil
Stok 1+
Sepete Ekle

Diamonds brezilya keratin düzleştirme solisyonu 1000ml. 1 ) saçlar uzamaya bağlı olarak 4 ay boyunca kalıcı bir şekilde fönlü duruyor 2 ) saçlar verilen şekle göre kalıcılığını 4 - 6 ay boyunca koruyor (su dalgası, kırık fön vb...) 3 ) kimyasallardan eksilen keratin tabakasını yeniliyor, röfleli saçlarınız eskisinden daha canlı, daha sağlıklı, daha parlak bir görünüme sahip oluyor. diamonds brezilya keratin düzleştirme solisyonu 1000ml. brezilya fönü uygulaması 1- başarılı sonuç almak için saçları sodyum içemeyen kendi şampuanı ile yıkamak gerekmektedir. Ilk aşamada saç kremi sürülmez saç kremi brezilya fönünden sonra bakım için kullanılır. 2-Saçlar diamons brezilya keratin şampuan ile yıkandıktan sonra fön makinesi ile saçlar hafif kurutulur. Saçlar tamamen kurutulmayacak hafif nemli bırakılacaktır. 3-Saçlar brezilya keratini uygulamasına hazırlanır. 4- hafif nemli saçlara brezilya keratini sürülmeye başlanur. Saçlara dipten başlayarak (kafa derisine yakın 1 cm boşluk bırakarak) saç dibine ortasına ve ucuna olmak kaydıyla 3 fırça darbesi keratin sürülür, fırçayla dağıtılır boya yapıyormuş gibi fakat boya gibi vıcık vıcık çok yoğun keratin sürmeyiniz. Bir kişiye ortalama 30 ile 80 gr arası brezilya keratini yetmektedir. 5- saçlara brezilya keratini sürüldükten sonra, saçları tepede toplayıp folyaya sarıp mizample makinesinde 40 dakika bekletiniz mizample makineniz yoksa hafiften fön makinesiyle kurumasına yardımcı olabilirsiniz. Düzleştirmeye geçmeden saçlar hafif nemli kalmalıdır. Keratinin saçlara daha iyi mühürlenmesi için saçlara fön çekip tamamen kurutmayın. 6- saçlar önden enseye kadar ortadan ayrılır, ayrıca sol ve sağ taraf kulak üstlerinden 2'ye ayrılır. Yani saçlar dört eşit parçaya ayrılarak profesyonel saç düzleştirici ile preslenmeye hazırlanır. 7- brezilya keratini uygulanmış saç yüksek ısıdaki (ortalama 230 vatt) profesyonel presle iyice düzleştirilir. Boyalı röfleli saçlar 160 - 170 derecede düzleştirilir. Boyasız sağlıklı saçlarda 200 - 210 derece düzleştirme yapılabilinir. Iyi olsun diye boyalı saçlarınıza 230 derecede düzleştirmeyin saçlarınızı koparabilirsiniz. Fakat her tutam saça 7-8 defa düzleştirci tutulmalıdır. Not: platin, açık renk röfleli saçlarda en fazla 160 - 170 derece saç düzleştiricisi kullanın . Saç düzleştiricisinin profesyonel ısı ayarlı olmasına dikkat edin. Yüksek ısı rözleli saçlarda renk bozulmasına neden olabilir. Çok yüksek ısıda saçınızın kopmasına kadar gidebilir. 8- yukarıdaki maddeleri tammaladığınızda saçınıza brezilya fönü kalıcı fön yapmış oluyorsunuz bundan sonra yapmanız gereken saçlarınızı 1 gün yıkamıyorsunuz.
Hemen Al
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
  • DİAMONDS
  • T6
  • 0
  • 266
Ürün Özellikleri
  • Diamonds brezilya keratin düzleştirme solisyonu 1000ml. 1 ) saçlar uzamaya bağlı olarak 4 ay boyunca kalıcı bir şekilde fönlü duruyor 2 ) saçlar verilen şekle göre kalıcılığını 4 - 6 ay boyunca koruyor (su dalgası, kırık fön vb...) 3 ) kimyasallardan eksilen keratin tabakasını yeniliyor, röfleli saçlarınız eskisinden daha canlı, daha sağlıklı, daha parlak bir görünüme sahip oluyor. diamonds brezilya keratin düzleştirme solisyonu 1000ml. brezilya fönü uygulaması 1- başarılı sonuç almak için saçları sodyum içemeyen kendi şampuanı ile yıkamak gerekmektedir. Ilk aşamada saç kremi sürülmez saç kremi brezilya fönünden sonra bakım için kullanılır. 2-Saçlar diamons brezilya keratin şampuan ile yıkandıktan sonra fön makinesi ile saçlar hafif kurutulur. Saçlar tamamen kurutulmayacak hafif nemli bırakılacaktır. 3-Saçlar brezilya keratini uygulamasına hazırlanır. 4- hafif nemli saçlara brezilya keratini sürülmeye başlanur. Saçlara dipten başlayarak (kafa derisine yakın 1 cm boşluk bırakarak) saç dibine ortasına ve ucuna olmak kaydıyla 3 fırça darbesi keratin sürülür, fırçayla dağıtılır boya yapıyormuş gibi fakat boya gibi vıcık vıcık çok yoğun keratin sürmeyiniz. Bir kişiye ortalama 30 ile 80 gr arası brezilya keratini yetmektedir. 5- saçlara brezilya keratini sürüldükten sonra, saçları tepede toplayıp folyaya sarıp mizample makinesinde 40 dakika bekletiniz mizample makineniz yoksa hafiften fön makinesiyle kurumasına yardımcı olabilirsiniz. Düzleştirmeye geçmeden saçlar hafif nemli kalmalıdır. Keratinin saçlara daha iyi mühürlenmesi için saçlara fön çekip tamamen kurutmayın. 6- saçlar önden enseye kadar ortadan ayrılır, ayrıca sol ve sağ taraf kulak üstlerinden 2'ye ayrılır. Yani saçlar dört eşit parçaya ayrılarak profesyonel saç düzleştirici ile preslenmeye hazırlanır. 7- brezilya keratini uygulanmış saç yüksek ısıdaki (ortalama 230 vatt) profesyonel presle iyice düzleştirilir. Boyalı röfleli saçlar 160 - 170 derecede düzleştirilir. Boyasız sağlıklı saçlarda 200 - 210 derece düzleştirme yapılabilinir. Iyi olsun diye boyalı saçlarınıza 230 derecede düzleştirmeyin saçlarınızı koparabilirsiniz. Fakat her tutam saça 7-8 defa düzleştirci tutulmalıdır. Not: platin, açık renk röfleli saçlarda en fazla 160 - 170 derece saç düzleştiricisi kullanın . Saç düzleştiricisinin profesyonel ısı ayarlı olmasına dikkat edin. Yüksek ısı rözleli saçlarda renk bozulmasına neden olabilir. Çok yüksek ısıda saçınızın kopmasına kadar gidebilir. 8- yukarıdaki maddeleri tammaladığınızda saçınıza brezilya fönü kalıcı fön yapmış oluyorsunuz bundan sonra yapmanız gereken saçlarınızı 1 gün yıkamıyorsunuz.
Kargo ve Ödeme

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.