Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri » Boya & Saç Açıcılar » Saç Boyası

Refectocil Kaş ve Kirpik Boyası No:3 Koyu Kahve 15ml

:
300.00TL
KDV Dahil
Stok 1+
Sepete Ekle

ÖZELLİKLER

Basit ve güvenilir kullanım, kısa bekleme süresi ve en iyi renk sonuçları. Sadece kaş ve kirpik boyamak için geliştirilmiş bitkisel formülü, göz çevresindeki hassas bölgeye zarar vermeden renk değiştirme işlemini gerçekleştirir. Beyazları tamamen kapamak, renk kırmak veya ışıltı/parlaklık katmak için idealdir. Kaş ve kirpiklerin dökülmesini engeller. Saç renginiz ile tam uyumlu kaşlar oluşturur. Etkili bakışlar ve dengeli bir görünüme kavuşturur. 6 hafta kalıcıdır, uzun süre akıp rengini yitirmeden ilk günkü canlılığını korur. Bir tüp boya ile 60 uygulama yapılabilir. Kaş ve kirpikleri besleyerek çoğalması ve uzaması yönünde etkilidir. Boyama veya bekleme esnasında göze kaçan boya gözü yakabilir ancak RefectoCil'in bitkisel içerikleri göze hiçbir şekilde zarar vermez. RefectoCil Kirpik ve Kaş Boyası renk açmak için uygun değildir, var olan rengi koyulaştırmak için tasarlanmıştır, kaş renginizi açmak için RefectoCil Kaş açıcı kullanmanız gerekmektedir.

 

DOĞRU RENK SEÇİMİ

Açık renkli kirpikleri renklendirmek için; güneş ve su nedeniyle solan uçları boyayabilirsiniz. Açık renkli kaşları belirginleştirecekseniz; kaş renginin parlaklığını ve renk tonunu saç rengine uyumlu hale getirebilirsiniz.  1 - Koyu Siyah: Her renk kılı koyu siyaha boyar. 1.1 - Gri: Kırlaşan/beyaz kılları kapatmak için idealdir. 2 - Mavi Siyah: Mavi parlaklık için yansıma sağlar. 2.1 - Koyu Mavi: Sadece açık sarı/sarı kaş ve kirpikte etkilidir. 3 - Kahve: Çok koyu kapatıcıdır. 3.1 - Açık Kahve: Açık kumral ile açık sarı arasındaki istenen renkler için uygundur. 4 - Kestane: Açık kumral ile açık sarı arasındaki kaş ve kirpiklerde yoğun renkler sağlar. (Diğer renklerle karıştırmayın) 4.1 - Kızıl: Kumraldan açık sarıya kadar kaş ve kirpikte yoğun kızıl, kahveden kumrala kadar kaş ve kirpiklerde koyu kızıl, koyu kumral ve daha koyu kaş ve kirpiklerde kırmızı yansıma sağlar. Koyu renkli kaş ve kirpiklerde net bir kırmızı sonuç için RefectoCil Kaş Açıcı ile rengi açtıktan sonra uygulayın.

 

 

UYGULAMA ÖNCESİ HAZIRLIK

Var ise göz makyajını özenle temizleyin, RefectoCil Makyaj Temizleyici kullanabilirsiniz. En ideal rengi elde edebilmek için kirpikler ve kaşlar kuru ve yağsız olmalıdır.

 

BOYANIN HAZIRLANMASI

2cm boya ve 10 damla RefectoCil Sıvı Oksidan veya 15-20 damla RefectoCil Krem Oksidanı metal olmayan plastik bir kapta uygulama çubuğu yardımıyla kremsi bir macun kıvamı oluşacak şekilde karıştırın.

 

UYGULAMA ve TEMİZLİK

KİRPİK BOYAMA 2 adet RefectoCil Cilt Koruyucu Kağıdı hazırlayın.Gözünüzün alt bölgesine ve koruyucu kağıtların alt tarafına RefectoCil Cilt Koruyucu Krem sürün (resim1).Cilde boya bulaşmaması için kirpik kağıtlarını kirpik diplerine yerleştirin (resim2).Gözler kapandıktan sonra boya çubuğu yardımıyla kirpikler tamamen boya ile kapanana kadar sürün (resim3).Bekleme süresi sonrası cilt koruyucu kağıtları yavaşça ok yönünde çıkarıp alın (resim4).Kuru bir pamuk parçasıyla fazla boyayı silin ve nemli pamuk ile kalan boya artıklarını temizleyin.Boya gözler kapalı olarak kirpiklere sürülmelidir ve temizlenene kadar kapalı kalmalıdır. KAŞ BOYAMA Kıl köklerinden uçlara doğru kaşlara sürün.Bekleme Süresi: Renk tablosuna göre ayarlayın.Bekleme süresi sonrası kuru bir pamuk parçasıyla fazla boyayı silin.Boyanın cilde temas etmesi halinde boya lekelerini RefectoCil Ciltten Boya Temizleyici ile hızlı ve yumuşak bir şekilde temizleyebilirsiniz, kirpiklere ve göz çevresindeki cilde kesinlikle sürülmemelidir.
Hemen Al
 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Ürünü Favorilere Ekleyin
 • Refectocil
 • J54
 • 0
 • 1190
Ürün Özellikleri

ÖZELLİKLER

 • Basit ve güvenilir kullanım, kısa bekleme süresi ve en iyi renk sonuçları.
 • Sadece kaş ve kirpik boyamak için geliştirilmiş bitkisel formülü, göz çevresindeki hassas bölgeye zarar vermeden renk değiştirme işlemini gerçekleştirir.
 • Beyazları tamamen kapamak, renk kırmak veya ışıltı/parlaklık katmak için idealdir.
 • Kaş ve kirpiklerin dökülmesini engeller.
 • Saç renginiz ile tam uyumlu kaşlar oluşturur.
 • Etkili bakışlar ve dengeli bir görünüme kavuşturur.
 • 6 hafta kalıcıdır, uzun süre akıp rengini yitirmeden ilk günkü canlılığını korur.
 • Bir tüp boya ile 60 uygulama yapılabilir.
 • Kaş ve kirpikleri besleyerek çoğalması ve uzaması yönünde etkilidir.
 • Boyama veya bekleme esnasında göze kaçan boya gözü yakabilir ancak RefectoCil'in bitkisel içerikleri göze hiçbir şekilde zarar vermez.
 • RefectoCil Kirpik ve Kaş Boyası renk açmak için uygun değildir, var olan rengi koyulaştırmak için tasarlanmıştır, kaş renginizi açmak için RefectoCil Kaş açıcı kullanmanız gerekmektedir.

 

DOĞRU RENK SEÇİMİ

 • Açık renkli kirpikleri renklendirmek için; güneş ve su nedeniyle solan uçları boyayabilirsiniz.
 • Açık renkli kaşları belirginleştirecekseniz; kaş renginin parlaklığını ve renk tonunu saç rengine uyumlu hale getirebilirsiniz.
   
 • 1 - Koyu Siyah: Her renk kılı koyu siyaha boyar.
 • 1.1 - Gri: Kırlaşan/beyaz kılları kapatmak için idealdir.
 • 2 - Mavi Siyah: Mavi parlaklık için yansıma sağlar.
 • 2.1 - Koyu Mavi: Sadece açık sarı/sarı kaş ve kirpikte etkilidir.
 • 3 - Kahve: Çok koyu kapatıcıdır.
 • 3.1 - Açık Kahve: Açık kumral ile açık sarı arasındaki istenen renkler için uygundur.
 • 4 - Kestane: Açık kumral ile açık sarı arasındaki kaş ve kirpiklerde yoğun renkler sağlar. (Diğer renklerle karıştırmayın)
 • 4.1 - Kızıl: Kumraldan açık sarıya kadar kaş ve kirpikte yoğun kızıl, kahveden kumrala kadar kaş ve kirpiklerde koyu kızıl, koyu kumral ve daha koyu kaş ve kirpiklerde kırmızı yansıma sağlar. Koyu renkli kaş ve kirpiklerde net bir kırmızı sonuç için RefectoCil Kaş Açıcı ile rengi açtıktan sonra uygulayın.

 

 

UYGULAMA ÖNCESİ HAZIRLIK

 • Var ise göz makyajını özenle temizleyin, RefectoCil Makyaj Temizleyici kullanabilirsiniz.
 • En ideal rengi elde edebilmek için kirpikler ve kaşlar kuru ve yağsız olmalıdır.

 

BOYANIN HAZIRLANMASI

 • 2cm boya ve 10 damla RefectoCil Sıvı Oksidan veya 15-20 damla RefectoCil Krem Oksidanı metal olmayan plastik bir kapta uygulama çubuğu yardımıyla kremsi bir macun kıvamı oluşacak şekilde karıştırın.

 

UYGULAMA ve TEMİZLİK

 • KİRPİK BOYAMA 
  2 adet RefectoCil Cilt Koruyucu Kağıdı hazırlayın.
  Gözünüzün alt bölgesine ve koruyucu kağıtların alt tarafına RefectoCil Cilt Koruyucu Krem sürün (resim1).
  Cilde boya bulaşmaması için kirpik kağıtlarını kirpik diplerine yerleştirin (resim2).
  Gözler kapandıktan sonra boya çubuğu yardımıyla kirpikler tamamen boya ile kapanana kadar sürün (resim3).
  Bekleme süresi sonrası cilt koruyucu kağıtları yavaşça ok yönünde çıkarıp alın (resim4).
  Kuru bir pamuk parçasıyla fazla boyayı silin ve nemli pamuk ile kalan boya artıklarını temizleyin.
  Boya gözler kapalı olarak kirpiklere sürülmelidir ve temizlenene kadar kapalı kalmalıdır.
 • KAŞ BOYAMA 
  Kıl köklerinden uçlara doğru kaşlara sürün.
  Bekleme Süresi: Renk tablosuna göre ayarlayın.
  Bekleme süresi sonrası kuru bir pamuk parçasıyla fazla boyayı silin.
  Boyanın cilde temas etmesi halinde boya lekelerini RefectoCil Ciltten Boya Temizleyici ile hızlı ve yumuşak bir şekilde temizleyebilirsiniz, kirpiklere ve göz çevresindeki cilde kesinlikle sürülmemelidir.
Kargo ve Ödeme

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.